Nové Byty Dolní Chabry za Skvělou Cenu


 

Nový developerský projekt právě vyrůstá v městské části Praha 8, Dolní Chabry. Jedná se o projekt vskutku ambiciózní, neboť se jedná o 88 nových bytových jednotek. Celkem rostou v tomto areálu čtyři obytné domy, z nichž každý z nich bude disponovat ještě čtyřmi podlažími.
 

Nové Byty se nachází na Praze 8 – Dolní Chabry. Asi tou největší výhodou bude naprosto bezproblémové parkování, které je nyní v celé Praze skoro výjimkou. Pokud využijete pražské MHD, které máte odsud doslova nadohled, pak se centra hlavního města dostanete nejpozději do 15 minut. Mezi další výhody se potom řadí naprosto jedinečná příroda. Na úpatí vrcholu Ládví se nachází lesopark zvaný Ďáblický ráj. Toto místo je naprosto ideální možností pro celkovou relaxaci a odpočinek po náročném dnu.
 

Nedaleko Nových Chabrů se nachází městská část Troja, která je známá především díky zoologické a botanické zahradě. Pokud jste rodina s dětmi, může pro Vás být tato lokalita opravdu velmi výhodnou. Mimo zoologických a botanických zahrad můžete navštívit kupříkladu Trojskou kotlinu, která také vybízí k mnohým procházkám.
 

Nové Chabry myslí i na Vaši bezpečnost. Vchod do domu je opatřen čipovým terminálem. Každý byt je vybaven vlastním měřidlem spotřeby energií – teda hlavně vody, tepla a elektřiny. Velikost bytů, které Vám nabízí lokalita Dolní Chabry, je různá. Pohybuje se od 39 metrů, přičemž největší z bytů mohou mít dokonce přes 100 metrů čtverečních. Mimo jiné dostanete k bytu ještě prostory navíc. Pokud se rozhodnete pro byty v přízemí, bude Vám patřit navíc zahrádka. K bytům ve vyšších patrech náleží prostorný balkón.
 
V porovnání s ostatními projekty je cena za byty v této lokalitě opravdu velmi nízká. Bytovou jednotku zde totiž seženete v průměru za tři miliony. Nejlevnější byty se ovšem pohybují již okolo dvou milionů. Ve zkratce se jedná asi o nejlevnější bydlení, které si mezi podobnými projekty můžete vůbec vybrat.

Rubrika : Články

Poslat

Kontaktovat prodejce