Bytový dům na Praze 8


Adresa: ulice Střelničná/Liberecká, Praha 8 – Střížkov
Ceny bytů od: 1.563.022 Kč
Developer: Trigema Development s.r.o.
Více info

Na samém rozhraní mezi Prahou 8 a Prahou 9 na Střížkově, ulice Střelničná vyroste nový developersky projekt „Bytový dům na Praze 8“ pro náročné majitele, který bude těžit z dobré polohy, moderního designu a příjemné ceny. Vysokopodlažní novostavba nabídne 88 nových bytů a k tomu 55 ateliérů. Objekt má dvě podzemní podlaží určená k parkovacím místům, technickému zázemí budovy a sklepům v osobním vlastnictví. Osm nadzemních podlaží je rozděleno do dvou částí. Zatímco první a druhé nadzemní podlaží slouží k ateliérům a obchodním prostorám, třetí až osmé podlaží slouží výlučně k bydlení. Třetí a osmé podlaží je řešeno jako ustupující s bytovými terasami v ceně. Budova získala průkaz energetické náročnosti B, což znamená, že je řazena jako velmi úsporná. Velmi úsporně je budova řešena také po stránce konstrukční. Na základě pořízených akustických studií jsou hlukově exponované fasády odstíněny. Aby se nájemcům dostalo maximálního soukromí a pohodlí, přímo na fasádě byly nainstalovány akustické větrací systémy. Proces klientských změn má na starosti generální dodavatel stavby společnost Skanska a.s., pro zájemce je ale k dispozici také prodejní centrum otevřené speciálně pro tento projekt. V něm zájemcům tým specialistů předvede ukázkový byt a ochotně s nimi vyřeší jakékoli požadavky či dotazy.

Dispozice jsou členěny v kategorii od malých 1+kk s balkónem až po komfortní 4+kk s rozlehlou terasou v nejvyšších podlažích. Byt 1+kk je k dodání o ploše 35 m2, zatímco největší velikost bytu ukazuje luxusních 174 m2. Cenové rozpětí začíná na sumě 1.777.150 Kč a končí na částce 8.305.535 Kč včetně DPH. Parkovací místa ke každému bytu jsou umístěna v podzemní části budovy. Rozdělení na části podlaží určená k bydlení a nebytové prostory z objektu činí zajímavý polyfunkční projekt. Jeho stavba byla zahájena 22. listopadu roku 2013, v současné době se dokončuje fasáda a vnitřní omítka spolu s rozvody. Kompletní vybavení bytových jednotek čítá například plastová okna či plovoucí podlahy.

Cílem nového projektu bylo skloubit požadavky moderního bydlení, tedy bydlení cenově dostupné, kvalitní a šetrné k životnímu prostředí. Zároveň byl projekt od začátku stavěn jako ideální kombinace komfortního bydlení a administrativních prostor v blízkosti centra města. Do samotného srdce Prahy se nájemník dostane mnoha způsoby. V docházkové vzdálenosti deseti minut se nalézá stanice metra B – Střížkov. Další variantou je autobusová doprava začínající stanicí Třebenická, která je vzdálena sto metrů, tedy zhruba pět minut chůze na opačnou stranu. Další možností je také využití tramvajové zastávky Štěpničná.

Zájem o atraktivní lokalitu Střížkov (ul. Střelničná/Liberecká) se stále zvyšuje především díky široké škále občanské vybavenosti městských obvodů Prahy 8 a 9. Nejinak je tomu i v případě bytového domu na Praze 8, jehož poloha umožňuje využít velké množství možností, jak trávit volný čas. Bohaté sportovní zázemí čítá krytý bazén, bobovou dráhu, tenisové kurty a golfové hřiště. V blízkosti tohoto developerského projektu se nacházejí jesličky, mateřské školky, základní škola, gymnázium a střední škola. Areál TJ STŘÍŽKOV s vlastním baseballovým hřištěm je vzdálen pět minut chůze. Samozřejmostí pak je množství praktických i specializovaných lékařů spolu s poliklinikou. Solidní pole možností pro chvíle volného času dotváří výstaviště PVA EXPO PRAHA, či multifunkční hala Sazka Arena. Nákupy lze obstarat v několika obchodech. Necelých pět minut chůze stojí Kaufland, dále jsou k dispozici řetězce Globus, Billa, či OC Letňany. Ačkoli je projekt stavěn v blízkosti hlavní ulice, pouhých pět minut chůze se rozkládá Park přátelství. Dvacet minut opačným směrem od bytového domu nabízí klidné vycházky park Ďáblický háj. Zájem o komfortní a cenově dostupné bydlení se neustále zvyšuje a v tuto chvíli je prodáno již 34 nových bytů (2.1.2015). Prodejce, jím je společnost 4develop, navíc nabízí slevy, vouchery na kuchyně, vestavěné skříně a spoustu dalších překvapení…Více info


Rubrika : Střížkov

Poslat

Kontaktovat prodejce